با ۳ ایرلاین ملی هند، کره و کانادا واسه ایجاد پرواز مستقیم به ایران گفتگو شد

با ۳ ایرلاین ملی هند، کره و کانادا واسه برقرار پرواز مستقیم به ایران گفتگو شد و قرارداد ساخت پارکینگ جدید فرودگاه امام خمینی تنظیم شد.

فتاحی عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) در مراسم شروع پرواز هواپیمایی ملی تایلند (تای ایر ویز) گفت که سیاست فرودگاه امام خمینی به عنوان مهم ترین فرودگاه بین المللی کشور اینه که منابع فرودگاه رو طبق اشتغال زایی و درآمدزایی در اختیار ایرلاین های ملی کشورها بذاریم.

ایشون با یادآوری این که از اول امسال شرکت های هواپیمایی ملی زیادی مثل بریتیش ایر ویز، ایر فرانس، تای ایر ویز و… پرواز مستقیم به ایران برقرار کرده ان گفت:

پس گفتگو با شرکت های ایر ایندیا، کره ایرلاین و ایر کانادا واسه برقرار پرواز مستقیم تهران مونترال داره انجام میشه.

عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) با اشاره به این که باید همه دست به دست هم بدیم تا فرودگاه امام رو به یه فرودگاه خوب منطقه تبدیل کنیم، اضافه کرد: تیم مدیریت و کارشناسی شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی بوجود اومده و در مورد مسائل جور واجور پیشرفت ای، عملیات ایمنی، استانداردسازی و افزایش ظرفیت ها تصمیمات لازم فکر کرده شده.

فتاحی با توضیح دادن این موضوع که نمی دانیم در چه سطحی از کیفیت در فرودگاه امام خمینی قرار داریم خاطر نشون کرد که در راه پیشرفت شهر فرودگاهی امام خمینی در جایگاهی قرار داریم که اگه دست به دست هم بدیم می توانیم این راه رو زودتر طی کنیم.

ایشون با توضیح دادن این موضوع که از رسانه ها می خواهیم ما رو ساپورت کنن، گفت که رقبای منطقه ای ایران چشم به این فرودگاه دوخته ان تا ببینن چقدر برنامه های پیشرفت ای اون پیش می رود، به دنبال این هستیم که شهر فرودگاهی امام رو به جایی برسونیم تا همه مردم جهان ازش به کار گیری کنن.

عضو هیئت مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) هم اینکه از تنظیم قرارداد ساخت پارکینگ جدید فرودگاه امام خمینی خبر داد و اضافه کرد:

تا الان ۵۶ شرکت هواپیمایی خارجی به فرودگاه امام خمینی پرواز خود رو عملیاتی کردن و با فعالیت تای ایر ویز هفتادمین مقصد پروازی رو در فرودگاه بین المللی امام خمینی رو داریم.

Author: mid5-kojaro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *