بارش برف در ارتفاعات و کاهش دمای هوای تهران

 احد وظیفه مدیرکل پیش بینی و اخطار سازمان هواشناسی از کاهش دمای هوای تهران طی روزای آینده خبر داد و در ارتفاعات بارش برف پیش بینی کرد.

وظیفه  با گفتن این گفت:

گزارش های هواشناسی بیان کننده فعالیت سامانه بارشی در غرب کشوره که به دلیل فعالیت اون طی دو روز آینده در شمال غربی، غرب، بعضی مناطق جنوب غربی، دامنه های جنوبی البرز، دامنه های زاگرس و سواحل غربی دریای خزر، بارش باران، در ارتفاعات بارش برف و در پاره ای نقاط مه غلیظ پیش بینی می شه.

مدیر کل پیش بینی و اخطار سازمان هواشناسی اضافه کرد:

هم اینکه در جنوب غربی، جنوب، جنوب شرقی کشور و خلیج فارس به دلیل زیاد ناپایداری براثر شرایط تندری، رگبار و رعدوبرق و وزش باد پیش بینی می شه. فردا دامنه فعالیت این سامانه به نواحی شرق و شمال شرقی کشور هم می رسد.

ایشون  تاکید کرد:

چهارشنبه به تدریج در شمال غربی و غرب بارش قطع می شه و بارش به سواحل دریای خزر، دامنه های جنوبی البرز، شمال شرقی، شرق، جنوب و جنوب شرقی کشور، شرق خلیج فارس و تنگه هرمز محدود می شه. روزای سه شنبه و چهارشنبه خلیج فارس و تنگه هرمز به دلیل وزش باد شدید، مواج و طوفانی هستش.

وظیفه در مورد هوای تهران در روز سه شنبه گفت:

آسمون تهران فردا ابری همراه با بارش باران و در ارتفاعات بارش برف و مه آلود پیش بینی می شه و هم اینکه بیشینه و کمینه دمای هوا هم با دو درجه کاهش نسبت به روز دوشنبه، به ۱۲ و ۷ درجه سانتی گراد می رسد.

منبع:خبرگزاری مهر

Author: mid5-kojaro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *