باد و بارانای رگباری در پایتخت ادامه داره

به گفته مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما روند افزایشی داره و هم اینکه از اتفاق رگبار پراکنده باران طی دو روز آینده در بعضی نقاط کشور خبر داد.

«احد وظیفه» مدیر کل پیش بینی و هشدارسریع سازمان هواشناسی گفت که روزای پنجشنبه و جمعه (۷ و ۸ اردیبهشت)، با گذر امواج کم دامنه تراز میانی جو در بعضی مناطق جنوب غرب، دامنه های زاگرس مرکزی و جنوبی، ارتفاعات جنوب شرق، شرق، مرکز و دامنه های جنوبی البرز به خاص در ساعات بعدظهر و ابتدا شب دلیل رگبار پراکنده باران بعضی وقتا همراه با رعد و برق و وزش باد می شه.

وظیفه با بیان اینکه روز جمعه در ساعات بعدظهر در بعضی مناطق شمال غرب هم افزایش ابر، رگبار پراکنده باران، بعضی وقتا رعد و برق و وزش باد پیش بینی می شه، اضافه کرد:

از روز پنجشنبه در سواحل دریای خزر دما روند افزایشی داره. هم اینکه طی سه روز آینده در نیمه شرقی کشور به خاص منطقه زابل وزش شدید باد به خاص در ساعات شب پیش بینی می شه که در بعضی نقاط با گرد و خاک همراه می شه.

ایشون در مورد وضعیت جوی تهران در روزای آینده گفت که آسمون تهران در روز پنجشنبه (۷ اردیبهشت)، نیمه ابری، در بعدظهر ابری، همراه با رگبار و رعد و برق و وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۸ و ۱۱ درجه سانتیگراد و در روز جمعه (۸ اردیبهشت)، نیمه ابری، در بعدظهر ابری، رگبار و رعد و برق، همراه با وزش باد با بیشترین و کمترین دمای ۱۹ و ۱۲ درجه سانتیگراد پیش بینی می شه.

Author: mid5-kojaro

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *